O fiemie: telekontrola.pl

Serwis telekontrola.pl został stworzony przez firmę PROGSTAR jako odpowiedź na stale rosnące potrzeby klientów. Oferujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny systemów telemetrii, zdalnego sterowania przez SMS, monitoringu klimatycznego i transmisji radiowej z powiadomieniem przez SMS lub e-mail.

Jednym z naszych celów jest udostępnienie zaawansowanych technologii szerokiemu gronu odbiorców. Nasze rozwiązania cechują się szybkością instalacji i łatwością obsługi. Pozwala to naszym Klientom znacznie zmniejszyć koszty instalacji oraz skrócić czas potrzebny na konfigurację nowych systemów.

Firma PROGSTAR została założona w 2002 roku i jest obecnie jednym z wiodących producentów systemów monitoringu klimatycznego i zdalnego sterowania SMS na rynku polskim.Wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej oraz współpraca z jednostkami naukowo-badawczymi pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości rozwiązania, cechujące się dodatkowo prostotą instalacji oraz obsługi.

Nasze systemy z powodzeniem pracują zarówno w dużych, jak i małych firmach oraz w licznych jednostkach administracji publicznej na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !